DERİN EĞİTİM

Eğitimci Becerileri Gözden Geçirme Toplantısı 14 Şubat 2019 İstanbul

DERİN EĞİTİM

DERİN EĞİTİM

14 Şubat 2019 tarihinde Derin Ailesi olarak, Eğitimci Becerileri Gözden Geçirme Toplantımızı, Batı Ataşehir Ofisimizde gerçekleştirdik.

“Yaşayarak Öğrenme” felsefesi ile yürüttüğümüz eğitimlerimizde; gerek indoor, gerekse outdoor çalışmaların ana felsefesinin, yaklaşımlarımızın ve yapmamız beklenen yönlendirmelerin gerisindeki nedenlerin öneminin üzerinde durduğumuz toplantımızda mevcut becerilerimizi geliştirmek, olanın üzerine yenilerini ekleyebilmek için, bir araya geldik.

Özellikle outdoor eğitimcilerimiz için planladığımız toplantımızda; katılımcılarımızla etkileşimi en üst seviyede tutmak için eğitimlerimiz esnasında sergilememiz beklenen tutumların üzerinden geçerek, fasilitatör rollerimizle eğitim akışını başarıyla yönlendirme, yönetme ve uygulamalar sonucunda ulaşılması beklenen çıktıların sergilenmesi konularına değindik.

Deneyimlerimizi paylaştığımız, birbirimizle bilgiye yönelik alış ve verişi paylaştığımız keyifli eğitimimiz gün boyu sürdü. Yeni projelerin heyecanıyla günümüzü tamamladığımızda yenilenmiş olarak evlerimize döndük.

2019 yılı, daha önceki yıllarda olduğu gibi hepimiz için benzer başarılara imza attığımız keyifli ve yoğun çalışmaları getirsin.