HALK BANKASI

Outdoor Grup Dinamikleri Programları, 20-21 Nisan 2019, Adıyaman ve Malatya

HALK BANKASI

HALK BANKASI

HALK BANKASI Bölge Müdürlükleri, Takım Çalışması-Outdoor Grup Dinamikleri Programları, 20 Nisan–21 Nisan 2019, Adıyaman ve Malatya

20 Nisan ve 21 Nisan 2019 tarihlerinde takipli iki program halinde, toplamda 160 kişilik katılımla, Adıyaman ve Malatya illerimizde, yöresel şubelerin KOBİMİY ve BİREYSEL MİY’leri için “Takım Çalışması – Outdoor Grup Dinamikleri” programlarımızı gerçekleştirdik.

Eğitimlerimizi gerçekleştirdiğimiz iller bu kez Adıyaman ve Malatya idi. Yakın lokasyonlardan gelen katılımcılarımız da, farklı şehirlerdeki Halk Bankası şubelerinde görevli olan KOBİ MİY ve BİREYSEL MİY unvan gruplarındandı. Bu kez de amacımız bir taraftan takım unsurlarını gözden geçirmek olduğu kadar, bir taraftan da kaynaşmaya yönelik bir akışı gerçekleştirmekti.

“yaşayarak öğrenme” felsefesi ile uzun yıllardır gerçekleştirmekte olduğumuz takım eğitimlerimize ilk kez katılan katılımcılarımız için farklı bir eğitim olarak, beklentilerinin dışında keyifli, heyecanlı ve coşkulu bir katılım gözlemlendi.

Derin Eğitim olarak yine 5 kişilik bir ekip olarak Minu, Mesut, Deniz, Atila ve Züleyha hocalarımızın görev aldığı alt takımlarımıza yüksek enerjileri, hırsları ve keyifli katkıları için sonsuz teşekkür ediyoruz.

Başarılarının devamı dileklerimizle…