MODANİSA

Ritim Atölyesi Çalışması, 11 Ocak 2019, Tuzla-İstanbul

MODANİSA

MODANİSA

MODANİSA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK, Ritim Atölyesi Çalışması, Tepe Yönetim Takımı, 11 Ocak 2019, Radisson Blu Hotel & Spa, Tuzla-İstanbul

Bir e-ticaret firması olan Moda Nisa’nın 19 üst düzey yöneticisi ile; uyum, farklılıkların zenginleştirdiği takımlar ve iletişim başlıklarına değindiğimiz “Ritim Atölyesi” çalışmamızı, 11 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdik.

Şirket içerisinde iletişim kalitesini arttırmak, takım ruhunu güçlendirmek ve motivasyonu yükseltmek için kendi ritmimizi keşfetmeye ve doğru ritmi yakalamaya yardım etmek üzere yapılandırdığımız programımızda, perküsyon hocamız Hakan Musluoğlu ile birlikte keyifli bir çalışma gerçekleştirdik.

“Her biri ayrı özellik ve öneme sahip enstrümanların uyumu ile kurum içinde “etkili bir takım olma” arasında nasıl bir benzerlik var?” sorusuna gelen yanıtlarla, bir metafor olarak kullandığımız “uyumda mükemmellik” çalışmamız, yarım gün sürdü. Minu Edis tarafından iş hayatı ile ritim atölyesi çıktılarının özetlendiği kapanış seansımız sonunda, keyifli bir güne hep birlikte imza atmış olduk.

Tüm yönetim ekibine; katkıları, inanılmaz uyumları ve gösterdikleri yüksek performans için teşekkür ediyor, uyum ve başarılarının devamını diliyoruz.