Insert Outdoor Uygulamalar


Outdoor çalışmalar, eğitsel olduğu kadar, eğlendirici, kişileri yakınlaştıran ve ekip çalışmasını ön plana çıkarak çalışmalardır. Eğitim amacını da kapsayacak şekilde planlandığında; sonuç hedeflerine göre seçilen ve bu anlamda yapısallaştırılmış bir dizi aktiviteden oluşmaktadır.

 

 

"Insert Outdoor Çalışmalar" başlığı altında geçen ve "canlandırma çalışmaları" diye isimlendirdiğimiz çalışmalarda amaç;  şirket toplantıları esnasında aralıklarla serpiştirilmiş belirli aktivitelerin, tüm grup üyelerinin katılımlarıyla bir "energizer" yani canlandırma  boyutu katmasının ve hatta belirli şirket hedeflerinin bir arada vurgulanmasının sağlanması olarak ele alınmasıdır.

 

 

"Insert Outdoor Çalışmalar" başlığında yer alan ikinci bir alternatif çalışma da; tüm gün toplantılarda, ağırlıklı olarak dinleyen taraf olmuş firma çalışanlarının; yine birlikte hareket etme, eğlenme ve toplantı dışında geçirdikleri zamanı, daha etkin bir beraberliğe dönüştürülmesinin sağlanmasıdır. Bu amaçla, gerçekleştirmekte olduğumuz  uygulamalar, firma çalışanlarının coşku, dinamizm ve eğlence ortamında yenilenmesini ve çalışanlar arası kaynaşmanın sağlanmış olarak organizasyonun tamamlanmasını da beraberinde getirmektedir.


Ana Sayfa  |  Eğitim Hizmetleri  |   Danışmanlık Hizmetleri  |   Hakkımızda  |   Referanslarımız  |  İletişim

Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı |  Tüm Hakları Saklıdır. © 2011

Maltepe Residence Altayçeşme Mahallesi Atatürk Caddesi Engin Sokak No:3 Daire:16 34843 Maltepe-İstanbul   Tel: +90 216 449 27 51   Fax: +90 216 449 56 32