Ekibimiz


Derin Eğitim Danışmanlık şirketinin ana hizmet alanlarından olan Derin Outdoor Eğitim Takımı olarak, kurumsal etkinlikler ve takım çalışması programları yürütmenin arkasında “yetkin” bir ekibin olması gerekliliğine inanıyoruz. 

Tüm grup liderlerimiz ve eğitimcilerimiz dikkatle seçilen, yüksek yetkinlik ve yeterlilikte bir ekipten oluşmaktadır. 

Eğitimci ekibimiz yaratıcılık ve tutku ile işlerini gerçekleştirmekte, deneyimlerini en üst düzeyde işlerine taşımaktadırlar. Elbette ki tüm bu değerler gerçekleştirmekte olduğumuz farklı zorluk derecelerindeki etkinliklerimiz ve eğitimlerimiz için ana çıkış noktamızı oluşturmaktadır.  

Derin Outdoor Eğitim Takımı içinde yer almaktan ve kurumsal hizmetlerimizin kalitesinden gurur duyuyoruz. Bu anlayış; detaylar konusundaki özenimiz, yüksek standartta hizmet bilincimiz, etkileyici deneyimlerimiz ve yaptığımız işte en iyisi olmak yönünü besleyen değerlerimizi oluşturmaktadır.  

Derin Outdoor Eğitim Takımı olarak Türkiye’deki pek çok ulusal ve uluslar arası kurumda takım oluşturma çalışmasında ve kurumsal etkinliklerde özgün kurumsal çalışmalarla on yıldır sektörün önde gelen firmalarındanız. 

Biz Sizlere hizmete hazırız... 

 

MİNU EDİS

Kurucu Ortak

Danışman - Yönetici Koçu/Takım Koçu

 

Minu EDİS, İngiliz Lisesi’nden 1980 yılında mezun oldu. Lisans derecesini, İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Uluslar arası İlişkiler Bölümü’nden 1985 yılında aldı. Çalışma hayatı paralelinde İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans çalışmasına devam etti. İş hayatına 1985 yılında Yapı ve Kredi Bankası’nda Uzman Yardımcısı olarak başladı. 1997 yılında Arthur Andersen ve birleşme sonrasında Ernst & Young Danışmanlık firmalarında İnsan Kaynakları ve Gelişimleri alanında Kıdemli Müdür olarak 2004 yılına kadar görevini sürdürdü. 2004 yılında Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı firmasını kurdu ve halen çalışmalarına devam etmektedir. Devamı

 Ana Sayfa  |  Eğitim Hizmetleri  |   Danışmanlık Hizmetleri  |   Hakkımızda  |   Referanslarımız  |  İletişim

Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı |  Tüm Hakları Saklıdır. © 2011

Maltepe Residence Altayçeşme Mahallesi Atatürk Caddesi Engin Sokak No:3 Daire:16 34843 Maltepe-İstanbul   Tel: +90 216 449 27 51   Fax: +90 216 449 56 32