Makaleler


Derin Eğitim 10 yaşında

Tarih : 18.10.2014 19:08:26

 

Bu sene sektörde 10.yılını kutlayan Derin Eğitim, konusunda uzman ve deneyimli danışmanları ile kurumların ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunmaktadır.

Klasik tabir edilen sınıf içi eğitimlerine ek olarak Derin Eğitim Outdoor/dış mekan eğitimler sunmakta ve Tepe Yönetici programlarının kalitesi ile fark yaratmaktadır.

Outdoor eğitimlerin üstünlüğüne inanıyoruz çünkü, konfor alanı dışına davet edilen çalışanların, yeni ve alışık olmadıkları koşullarda katılmaları sağlanan aktiviteler birer metafor özelliği taşımaktadır. Bu metaforlar aracılığı ile edindikleri öğretileri günlük kurumsal hayatın işleyişine diğer eğitimlere kıyasla çok daha kısa sürede ve etkili olarak uyarlayabildiklerini görüyoruz. İhtiyaç duyulan yetkinlikleri bireylere yaşayarak öğretiyor olması, farkındalık oluşturma sürecini hızlandırması, somut çıktılar sağlaması outdoor eğitimin ilk akla gelen üstünlükleridir.

Ayrıca özellikle iddialı olduğumuz 'Tepe Yönetici Grupları programı' kapsamında önerdiğimiz Kendini Tanıma, Takım Olgusunu Tanıma, Yönetim Yaklaşımlarını Tanıma modüllerinden oluşan üç aşamalı gelişim süreci ile kurum yönetici profilinin istenilen şekilde geliştirilmesine destek vermekte ve belirli bir zamana yayılarak yapılan eğitimler ile bilginin içselleşmesi sağlamaktadır.

 


Ana Sayfa  |  Eğitim Hizmetleri  |   Danışmanlık Hizmetleri  |   Hakkımızda  |   Referanslarımız  |  İletişim

Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı |  Tüm Hakları Saklıdır. © 2011

Maltepe Residence Altayçeşme Mahallesi Atatürk Caddesi Engin Sokak No:3 Daire:16 34843 Maltepe-İstanbul   Tel: +90 216 449 27 51   Fax: +90 216 449 56 32