DERİN EĞİTİM

Derin Eğitim İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Derin Eğitim İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Derin Eğitim 2004 yılında Arthur Andersen/Ernst & Young Danışmanlık Firması'nın kıdemli yöneticilerinden Minu Edis ve medya sektöründen gelen Mesut Daşcı tarafından kurulmuştur. Kariyerinin tüm süreçlerinde İnsan Kaynakları, Danışmanlık ve Eğitim branşlarında çalışmalara odaklanmış olan Minu Edis, farklı branşlardaki eğitimciliğinin yanı sıra çalışmalarına yönetici koçluğu ile de devam etmektedir.

Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı, işletmelerin yönetici ve çalışan kalitesi açısından istenir gelişme hedeflerine ulaşmaları doğrultusunda oluşturduğu projelerle, insan kaynakları ve eğitim alanlarında hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı ulusal ve uluslar arası pek çok firmada eğitim ve danışmanlık projeleri gerçekleştirmiştir. Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı kurulduğu 2004 yılından 2018 yılına kadar 245 farklı firmanın, 40.500 çalışanına 121 farklı konuda eğitim programları ve kurumsal etkinlikler düzenlemiştir.  

Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı, deneyimli danışman ve eğitimcilerden oluşan profesyonel kadrosu ile, önceki yıllarda edindiği deneyimler ve bilgiler paralelinde; sahip olduğu çalışma disiplini ve anlayışını da koruyarak, yeni yöntem ve metodolojilerle zenginleştirilen eğitim başlıklarında olduğu kadar, danışmanlık alanında da işletmelere, orta ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Konularında uzman eğitimci kadrosu ile alanında iddialı bir kurum olarak Derin Eğitim ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı'nın farkı, hizmet mükemmelliği ve sürekliliğidir.